Kā G-Energy eļļa nodrošina jūsu motora aizsardzību?

April 16, 2017

 

Kas ir Adaptive Components Formula jeb ACF?

 

2010. gada pavasarī uzņēmums Gazpromneft Lubricants uzsāka G-Energy zīmola eļļu ražošanu. Principiāli jaunā G-Energy produktu sērija radīta, izmantojot pasaules eļļu tirgus līderu progresīvākos tehnoloģiskos risinājumus. Par G-Energy produktu sērijas būtiskāko priekšrocību kļuva uzņēmuma speciālistu izstrādātā inovatīvā tehnoloģija Adaptive Components Formula (ACF) jeb adaptīvo komponentu recepte.

 

Jaunā risinājuma būtība bija šāda – turpmāk smērvielu galīgo receptūru nosaka mērķis maksimizēt eļļu adaptīvās īpašības, kas, savukārt, ļauj būtiski paplašināt produktu pielietojumu dažādos darba apstākļos, vienlaikus iekļaujoties pašās stingrākajās pasaules autoražotāju prasībās.

 

Īpaši piemeklētās adaptīvo funkciju nodrošinošās smērvielu sastāvdaļas ieguva nosaukumu “Adaptīvo komponentu recepte” (ACF). Eļļu adaptēšanās galvenokārt izpaužas tās spējā pastiprināt nepieciešamās īpašības, atkarībā no motora darba režīma. Pateicoties šai receptūrai (ACF), G-Energy sērijas eļļas uzrāda vislabāko veiktspēju jebkuros motora darba apstākļos. Īstajā brīdī aktivizējot nepieciešamās daudzfunkcionālās piedevas, G-Energy nodrošina maksimālu dzinēja aizsardzību.

 

ADAPTĪVO KOMPONENTU RECEPTES (ACF) PRIEKŠROCĪBAS

 

  • Maksimāla efektivitāte jebkurā motora darbības režīmā

Kombinējot visdažādākās daudzfunkcionālās piedevas, katram motora darba režīmam iespējams piemeklēt visefektīvāko komponenti. ACF darbības tehnoloģiju var izskaidrot ar mazgājošo piedevu piemēru: alkilfenolu efektīvas darbības temperatūras režīms ir zemāks nekā alkilsalicilātiem. Savukārt alkilsalicilātu efektīvas darbības temperatūras režīms ir zemāks nekā sulfonātiem. Tādējādi, vadoties no mērķa maksimāli palielināt produkta adaptīvās īpašības, veidojas noteikta mazgājošo piedevu kompozīcija, kura tad arī palīdz uzturēt motoru tīru jebkurā darba režīma temperatūrā. Rezultātā tiek radīta plaši funkcionāla mazgājošo piedevu receptūra dažādos darba apstākļos.

 

  • Piedevu sinerģiska līdzsvarošana darbības īpašību uzlabošanai

Sinerģija ir darbības īpašību daudzkārtēja pastiprinājuma efekts, mijiedarbojoties noteikta veida komponentiem. Izmantojot dažādas daudzfunkcionālas piedevas, iespējams izveidot tādu piedevu kompozīciju, lai komponenti pastiprinātu viens otra īpašības. Citiem vārdiem sakot, piedevu izvēli nosaka saskaņā ar sinerģijas principu. Nepieciešamās piedevas izvēli nosaka tas, kura no tām nodrošina lielāko sinerģisko darbības īpašību pastiprinājumu, un izvēle ir cītīgu laboratorijas pētījumu rezultāts.

Tā, piemēram, cinka dialkilditiofosfātu kombinācija ar uzbūves ziņā dažādiem radikāļiem tiek izmantota kā daudzfunkcionāla piedeva, kura uzlabo tostarp arī motoreļļas eļļojošās īpašības. G-Energy eļļu izstrādes laikā veiktie plašie laboratorijas pētījumi deva mums iespēju izstrādāt piedevu kompozīciju, izmantojot tikai un vienīgi tos cinka dialkilditiofosfāta savienojumus, kuri summāri pastiprina motoreļļas eļļojošās īpašības vairāk nekā katra piedeva atsevišķi.

  • Degvielas patēriņa samazinājums, izmantojot sabiezinošas piedevas

Vadošo sabiezinošo piedevu tehnoloģiju izmantošana dod iespēju nodrošināt ne tikai izcilas viskozitātes-temperatūras un mehāniskās stabilitātes īpašības, bet nodrošināt arī vislabākās bīdes stabilitātes īpašības augstā darba temperatūrā. Tieši šīs piedevas raksturo motoreļļas spēju veidot eļļojošu plēvīti uz detaļu darba virsmām, tādējādi nodrošinot eļļas energoefektivitāti, kas visbeidzot veicina degvielas patēriņa samazinājumu.

  • Eļļas kalpošanas laika pagarinājums, izmantojot augstākās kvalitātes pamateļļas

G-Energy sērijas eļļas ir rūpīgas pamateļļu atlases rezultāts. Izmantotajām pamateļļām piemīt labākie savā kategorijā gaistamības parametri saskaņā ar NOAK, kā arī augsts viskozitātes indekss un antioksidācijas spējas. Gaistamība, kā zināms, ietekmē eļļas patēriņa daudzumu motora darbības gaitā. Augsts pamateļļu viskozitātes indekss dod iespēju ražot Long Life kategorijas motoreļļas ar plašu pielietojuma temperatūras diapazonu. Pagarinātu nomaiņas intervālu motoreļļu ražošanai nepieciešami augsti pamateļļu antioksidācijas parametri, kā arī papildus antioksidantu pievienošana receptei.

 

KĀDĀM AUTOMAŠĪNĀM DER G-ENERGY EĻĻAS?

 

Pateicoties radošai pieejai smērvielu ražošanas procesā, G-Energy sērijas eļļas izceļas ar augstākā līmeņa parametriem un lielu resursa rezervi dažādos darba apstākļos. Apliecinājums tam ir eļļu atbilstība pašām stingrākajām autoražotāju specifikācijām.

 

G-Energy produkcija paredzēta modernām Eiropas, ASV un Japānas ražojuma vieglajām automašīnām un tiek iedalīta divās sērijās: sintētiskās “F Synth” un daļēji sintētiskās “S Synth” eļļās. G-Energy sērijas motoreļļas izceļas ar enerģijas taupības funkciju un piemērotību mūsdienu atgāzu neitralizēšanas sistēmām.

 

Spilgts G-Energy eļļu adaptīvo īpašību unikalitātes piemērs ir produkts G-Energy F-Synth 0W-40. To raksturo visplašākais pielietojuma temperatūras diapazons (viskozitāte SAE 0W-40) kombinācijā ar enerģijas taupošām īpašībām ILSAC GF-4 prasību līmenī. Parasti energotaupošajām eļļām ir 0W-30 vai 5W-30 viskozitātes klases, ko nosaka nepieciešamība līdz minimumam samazināt eļļas plēvītes pretestību motora darbības laikā. G-Energy F-Synth 0W-40 gadījumā ir izdevies radīt produktu, kas nodrošina gan enerģijas taupību, gan vienlaikus ir izmantojams augstāku temperatūru un darbības slodžu apstākļos. Tā kā izveidota motoreļļa, kas vienlīdz labi darbojas ļoti atšķirīgos apstākļos un atbilst API SM, ILSAC GF-4, iespējams G-Energy F-Synth 0W-40 rekomendēt vairāk kā simts dažādiem mūsdienu auto modeļiem, tādiem kā Porsche, Honda, Toyota, Mazda, Jeep, Acura, Dodge, Chrysler, kas ražoti pēc 2006. gada.

 

KAS IR G-ENERGY EĻĻU RAŽOTĀJS?

 

Eļļas ar zīmolu G-Energy tiek ražotas Eiropā, Itālijas austrumu reģiona pilsētas Bari uzņēmumā Gazpromneft Lubricants Italia S.p.A. Līdz 2009. gadam uzņēmums piederēja Chevron Italia, bet 2005. gadā ražošana tika pilnībā modernizēta. Šobrīd Gazpromneft Lubricants Italia S.p.A ir mūsdienīgs augsti tehnoloģisks ražošanas komplekss. Sevišķas precizitātes un maza tilpuma maisāmās iekārtas saražo vairāk kā 100 dažādus produktus visdažādākajiem smērvielu tirgus segmentiem. Rūpnīca ir sertificēta saskaņā ar starptautisko kvalitātes kontroles sistēmu ISO 9001, ISO 14001 un OHSAS 18001 prasībām, kas nodrošina nemainīgu kvalitāti ražojot, iepakojot, uzglabājot un tirgojot gala produktu. 

 

Please reload

SIA Oily
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2020 SIA OILY